Fanta Orange Zero, putojantis nekaloringas apelsinų skonio gėrimas su saldikliais 330 ml.

1,60

Orange Fanta Zero be cukraus, 100% natūralūs aromatai – gaivus, apelsinų skonio Įmantri becukrė ir nekaloringa, JK versija.

Neturime

Aprašymas

Fanta Zero be cukraus, be kalorijų . Bekalorės, becukrės ir be angliavandenių versijos skonis. Skirtingai nuo daugelio gėrimų, nulio kalorijų Fanta Zero Sugar turi tik natūralių skonių.

Fanta Zero Sugar yra gaivus, stimuliuojantis apelsinų skonis, gaivumas be nereikalingų kalorijų – visa Fanty Zero skardinė yra tik 8kcal.

Fanta yra prekės ženklas, kuris buvo kuriamas per Antrojo pasaulinio karo metus – 1940 metais Maxas Keithas, atsakingas už Coca Cola vystymą Vokietijoje, nesugebėjo organizuoti Coca Cola ingredientų importo iš JAV. Jis norėjo, kad pavadinimas būtų įmantrus – taigi tik žingsnis iki pavadinimo „Fanta“. Paaiškėjo, kad „Fanta“ yra „bulos akis“ ir amerikiečių kompanija nusprendė ją perkelti į JAV rinką.Šiandien „Fanta“ artėja prie aštuntojo dešimtmečio, o visame pasaulyje buvo pagaminta daugiau nei 100 skonių – įskaitant gaivinančius „Fanta“ vaisius itin citrininėje versijoje be kalorijų.

 

Fanta Orange Zero, putojantis mažo kaloringumo apelsinų vaisių skonio gėrimas su saldikliais.

Tūris : 330ml

Sudėtis : gazuotas vanduo, apelsinų sultys iš koncentrato (4%), citrinų rūgštis, saldiklis acesulfamo kalis ir aspartamas, konservantas kalio sorbatas, obuolių rūgštis, natūralūs kvapikliai, daržovių koncentratas (morkos, moliūgai), antioksidantas askorbo rūgštis (vitaminas C). ), guaro dervos stabilizatorius. Sudėtyje yra fenilalanino šaltinis.

Informacija apie maistingumą 100 ml : energija 13 kJ / 3,1 kcal, riebalai 0 g (įskaitant sočiąsias riebalų rūgštis 0 g), 0,5 g angliavandenių (įskaitant cukrų 0,5 g, poliolius 0 g), baltymai 0 g, skaidulos 0 g, druska 0 mg

Gamintojas : Pagaminta JK Coca-Cola Enterprise Ltd., Uxbridge UB8 1EZ

Storage: Saugokite nuo įkaitimo uždarytą skardinę.