Saldiklių mišinys „Stevia“ 150 g.

3,20

Šis saldiklių mišinys tinkamas pasaldinti, kepimo, virimo ir gerimų gamibai. Nekaloringas saldiklis yra lengvas ir universalus virtuvėje. Malonus saldumas suteikia jums įprastą saldų skonį kaip cukrus.

Turime

Kategorija:

Aprašymas

Saldiklių mišinys eritritolio ir steviolio glikozidų pagrindu.

Šis saldiklių mišinys tinkamas pasaldinti, kepimo, virimo ir gerimų gamibai. Nekaloringas saldiklis yra lengvas ir universalus virtuvėje. Malonus saldumas suteikia jums įprastą saldų skonį kaip cukrus.

Patogus dozuoti, šio saldiklio 1 šaukštelis atitinka 1 šaukštelį cukraus. Stevija yra saldiklis, gaunamas iš stevijos augalo lapų. Šis natūralus saldumas Pietų Amerikoje buvo naudojamas šimtmečius. Nekaloringas stevijos ekstraktas vadinamas steviolio glikozidu, o kasdienėje kalboje – stevija. Aukštos kokybės stevijos produktai yra tikra alternatyva cukrui. Nauda ne tik žmonėms, norintiems valgyti mažai kalorijų, bet ir diabetikams. Už Stevijos gaminių kokybę ir malonų saldumą atsakingi aukščiausios kokybės stevijos lapų komponentai – rebaudiozidas A. Stevia Group Stevia gaminiams gaminti naudoja tik saldžiausias lapų dalis. Rezultatas yra labai saldūs ir gryni stevijos saldikliai, kuriais galite pasaldinti savo gėrimus ir patiekalus be nemalonaus poskonio. Šis eritritolis pridedamas tam, kad galėtumėte naudoti Stevia Crystalline pabarstukus, tokius kaip cukrus. Eritritolis yra polihidroksilis, kurio organizmas nekeičia į energiją. Stevija nesuyra net aukštoje temperatūroje, todėl tinka ir kepimui bei virimui. Pyragų mėgėjai taip pat gaus skonį be papildomų kalorijų naudos.

  •  100% natūralus
  • Be glitimo
  • be laktozės
  •  Veganas
  •  Vegetaras
  •  Be genetinės technologijos
  •  Be priedų

Grynas nekaloringas saldumas be kartaus poskonio.

Sudėtis: Eritritolis , steviolglikozidas 1% (rebaudiozidas A 98%).
Pagaminta: Vokietijoje pagal IFS, GMP standartą.
Skonis: maloniai saldus kaip cukrus.
Kokybė: Aukščiausia kokybė iš geriausių žaliavų.

Saldiklių mišinio „Stevia“ 100g
Kaloringumas 0 kJ (0 kcal)
Riebalų 0,0 g
Sočiųjų riebalų 0,0 g
Angliavandenių 99 g
davon Zucker 0,0 g
Baltymų 0,0 g
Druska 0,0 g

Vartojant per daug, gali turėti vidurius laisvinantį poveikį.

 

Papildoma informacija

Svoris 0.150 kg