Tango Sugar Free Dark Berry – nulis kcal gėrimas be cukraus 330 ml.

1,50

Neturime

Aprašymas

Tango Sugar Free Dark Berry  – skanus becukris gazuotas gėrimas su retu skonių deriniu – obuolių, juodųjų serbentų, gervuogių ir aviečių deriniu. Intensyviai vaisiškas Tango Dark Berry skonis atsiranda dėl natūralių vaisių sulčių ir natūralių aromatų. Gėrime nėra pridėtinio cukraus, jis yra nekaloringas, neturi dirbtinių dažiklių ar sintetinių skonių.

Tango yra populiariausias JK, bet taip pat plačiai prieinamas Airijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Vengrijoje. Jo istorija siekia daugiau nei 70 metų, iš pradžių buvo gaminamas tik apelsinų skonio, dabar galima įsigyti ir obuolių, citrinų, vyšnių, tropinių ir juodųjų serbentų.

Grynasis tūris : 330 ml

Sudėtis : gazuotas vanduo, vaisių sultys iš koncentrato (5%) (obuolių 3%, juodieji serbentai 1%, gervuogės 1%), rūgštis: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, augaliniai dažai (juodųjų morkų ekstraktas, hibisko koncentratas), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citratas. natrio, natūralaus aviečių skonio ir kitų natūralių kvapiųjų medžiagų, saldiklių (sukralozė, acesulfamas K).

Maistinė vertė 1 330 ml talpos skardinėje :  energinė vertė 49 kJ / 13,2 kcal, 0 g riebalų (įskaitant sočiųjų riebalų rūgščių 0 g), angliavandenių (įskaitant 0 g cukrų), 0 g baltymų, 0 mg druskos

Maistinė vertė 100 ml :  energinė vertė 15 kJ / 4 kcal, 0 g riebalų (įskaitant sočiųjų riebalų rūgščių 0 g), angliavandenių (įskaitant 0 g cukrų), 0 g baltymų, 0 mg druskos

Gamintojas:  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje Britvic Soft Drinks Ltd.

Sandėliavimas:   apsaugokite nuo įkaitimo uždarą skardinę. Geriausia patiekti atšaldytą.